Servis s dlouholetou praxí na trhu, již 11 let

Naším hlavním úspěchem jsou tisíce spokojených zákazníků a jejich pozitivní zpětná vazba o nás, prosazujeme čestnou a otevřenou komunikací se zákazníkem

Přečtěte si recenze z Googlu

OnServis

Naše společnost se již od roku 2009 specializuje na profesionální opravy  základních desek s poškozením napájecích obvodů, opravy po polití, poškození spojů BGA grafických čipů a  severního můstků.

Přijímáme všechny značky a typy notebooků: Asus, Acer, Sony VAIO, Toshiba, Packard Bell, HP, Fujitsu Siemens, Lenovo, Samsung, MSI, eMachines, Dell, Apple, LG.


Profesionalita a zkušenosti

Máme k dispozici nejmodernější techniku – Jovy, Fluke, Hako, Waller. Používáme speciální stanici pro opravy BGA obvodů, která patří mezi nejlepší ve své kategorii, pájecí stanici a špičkové měřící přístroje. Máme bohaté zkušenosti s opravou notebooků mnoha různých typů i značek. Dokážeme opravit i závady, se kterými si v jiných servisech neporadí.

Diagnostika

Diagnostika závad je zdarma a během jen 1-3 dnů. Po přijmutí notebooku do servisu vždy následuje podrobná diagnostika problému, předběžné zhodnocení možnosti opravy, zjištění dostupnosti náhradních dílů a následné návrhy řešení.

Nižší cena

Veškeré opravy provádíme na součástkové úrovni. Co to znamená? Zatímco jiné servisy rovnou mění základní desku za novou, která bývá dražší, my se snažíme vyměnit přímo vadnou součástku na původní desce a díky tomu je pak oprava mnohem levnější.

Doba opravy

Kvalita a rychlost je základním parametrem. Opravu provádíme v co nejkratších možných lhůtách, ale s ohledem na kvalitu práce a cenu náhradních dílů. Předem stanovíme přibližnou dobu opravy a v případě prodloužení (náhradní díly z USA, Číny, EU) klienta včas informujeme. Pokud je to v našich silách, umožníme i zrychlené vyřízení opravy notebooku.

Testování a individuální přístup

Po každém provedeném zásahu je notebook vystaven zátěžovým testům, které prověřují kvalitu provedené práce. Nejprve probereme možnosti a cenu opravy. Každé realizované opravě předchází cenový a termínový souhlas od klienta.

Záruka na opravu

 Na každou opravu poskytujeme záruku, která je různě dlouhá podle typu servisního zásahu. Na všechny druhy oprav notebooků máte od nás záruční lhůtu v délce 6 měsíců. Na nové náhradní díly použité na opravu notebooků máte od nás záruční lhůtu v délce 24 měsíců.

Konzultujte nyní a získejte slevu 100 Kč na první opravu

Poraďte se zdarma s naším technikem. Odpovíme na všechny vaše dotazy a jako příjemný bonus získáte od nás slevu 100 Kč na první opravu zařízení v síti OnServis

Telefonická konzultace